O mně

Jmenuji se Michal Vaněk a už více jak 10 let se zabývám poptávkou a nabídkou nemovitostí. Na začátku své profesní kariéry jsem začínal v bankovním sektoru, kde jsem poté vedl tým obchodníků. Jelikož jsem společenský, přátelský a upovídaný člověk, který rád poznává nové lidi, rozhodl jsem se osamostatnit a vydat se cestou podnikání a obchodu.

Postupem času jsem začal nabývat i další zkušenosti v oblasti financí a pojišťovnictví. A právě díky tomu, můžu dnes klientům pomoci nejen s prodejem či nákupem nemovitostí, ale také s jejich financováním.

Při prodeji či pronájmu využívám moderních metod, aby si klienti mohli lépe představit potenciál nabízených nemovitostí. Kromě homestagingu najdete u všech inzercí profesionální fotografie, videoprohlídky, 3D prohlídky, letecké záběry z dronu nebo například matterport (virtuální prohlídku nemovitosti).

Jak se říká „Každá věc má svého kupce“ a stejné je to i s nemovitostmi. Vždycky mám velkou radost, když mohu předat klíče novým majitelům, kteří se do nemovitosti hned zamilují a těší se na začátek nové životní etapy. Člověku pak nezbývá nic jiného než popřát mnoho štěstí a mít dobrý pocit z dobře odvedené práce.